KURUMSAL

Hakkımızda

Hakkımızda

2005 yılında bilişim sektörüne kalifiye eleman yetiştirmek üzere Ankara'da ilk kursumuzu başlattık. Zamanla artan talep ve bilişim sektörünün eleman sıkıntısından kaynaklı, kursiyerlerimizinde tavsiyeleri doğrultusunda eğitim verdiğimiz kursiyer sayımız gün geçtikçe katlanarak arttı. Bunun yanı sıra öğrencilerimizin talepleri doğrultusunda Web Tasarım, Grafik Tasarım, AutoCad, 3Ds Max gibi birçok kursu bünyemize kattık. 

      Kursiyerlerimizin talepleri sonucunda açmış olduğumuz Matematik kurslarında TEOG, YGS LYS, KPSS, DGS, ALES gibi büyük ve önem arz eden sınavların haricinde temel düzeyde matematik dersleri ilköğretim ve lise öğrencileri için okula yardımcı matematiği sevdirici kurslar vermekteyiz. Kursumuz sayesinde kendini geliştiren öğrencilerimizin okulda ve sınavlarda başarılı olduklarını gördükçe doğru bir yolda olduğumuzu tekrar tekrar anlıyoruz.

     Her yıl mezun ettiğimiz binlerce mutlu ve başarılı öğrenci arasında yer almak sizlerde aramıza katılabilirsiniz. Etkin Akademi'de herkese göre bir kurs vardır. Hayallerinizi gerçekleştirmek için Etkin Akademi yanınızda.