KURUMSAL

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi, iş dünyasında yer alan tüm profesyonellerin yararlanabileceği zengin içerikli bir uygulamadır. Üst düzey yöneticiler, yeni mezun genç profesyoneller, iş dünyasında yer almak için sabırsızlanan üniversite öğrencileri, hatta şimdilerde lise öğrencileri için sunulan iş ingilizcesi programları katılımcıları iş dünyasının gerektirdiği formal İngilizce (Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca) becerilerine kavuşturmayı hedefler.

Programlar süresince profesyonel hayatın gerektirdiği dil becerileri, toplantı yönetim ya da katılımlarında sunum teknikleri, yazışma ve telefon görüşmelerinde akıcılık, raporlama biçimleri, formal email yazma yöntemleri gibi iş yaşamında size lazım olacak konular üzerinde durulur.

İş İngilizcesi (Business English) programlarına katılmak için en az orta seviyede İngilizce bilgisi gerekse de, bu seviyeyi sağlamayan katılımcılar önce Genel İngilizce dil eğitimi alıp ardından İş İngilizcesine de geçiş yapabilirler.

İş İngilizcesi kursları, dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıları ortak bir amaç için aynı çatı altında toplamaktadır. Bu sayede profesyonel hayatınızda karşılaşabileceğiniz farklı milliyetten insanlar ile kurs süresince bir araya gelip İngilizce iletişim becerilerinizi daha da ilerletebilirsiniz.

Başta İngiltere, Amerika, Kanada ve Avusturalya olmak üzere, dünyanın birçok ülkesinde ve farklı şehrinde verilen kursların ortak hedefi katılımcıların uluslararası platformda kendilerini daha etkin ifade edebilmeleri için gerekli dil becerisini sağlamaktır.