BİLGİSAYAR KURSLARIMIZ

3Ds Max Kursu

3Ds Max Kursu
KURS DÖNEMİ
GÜN
SAAT
DERS/SAAT
BAŞLANGIÇ TARİHİ
KONTENJAN
Hafta İçi
Salı-Perşembe
16:00 - 18:30
72
30 Kasım Salı
Son 4 Kişi
Hafta İçi
Salı-Perşembe
18:30 - 21:00
72
30 Kasım Salı
Son 3 Kişi

Hafta Sonu

Cumartesi-Pazar
13:00 - 16:30
72
27 Kasım Cumartesi
Son 2 Kişi

Hafta Sonu

Cumartesi-Pazar
16:30 - 18:30
72
27 Kasım Cumartesi
Son 4 Kişi

Hafta Sonu

Cumartesi-Pazar
11:00 - 14:00
72
27 Kasım Cumartesi
Son 3 Kişi

 

3d max kursu ankara fiyatları, 3d max kursu ankara kızılay, 3ds max kursları ankara

3ds Max, Autodesk firması tarafından geliştirilen (ve hala geliştirilmekte olan) dünyanın en popüler ve en çok kullanılan 3D modelleme ve animasyon programıdır. Tam adı “3D Studio Max” olarak literatürde geçmektedir.

 

Hayal Gücünüzün sınırlarını zorlayan tasarımları hayata geçirmeniz için sonsuz imkanlar sağlayan, geleceğin tasarımcılarının programı 3ds Max’tir. Gelişmiş eklenti desteği, güçlü modelleme kabiliyeti ve nispeten kolay kullanımı ile 3 boyutlu modelleme yazılımları arasında en yaygın kullanıma sahip uygulamalardan birisi olup, bir çok hazır modeli, dersleri, eklentileri bulunan ve internet üzerinde bir çok dökümana sahip programlardan birisidir. 3ds max ile sınır tanımaz hayal gücünüzü sanal ortama taşıyabilir ve biraz sabırla gelecekte iyi bir iş ve kazanç sahibi olabilirsiniz.

 

3ds Max Nerelerde / Hangi Alanlarda Kullanılır?

3ds Max dersleri hayatımızda çok geniş bir yer tutuyor, biz farketmesekte. TV reklamlarında , mimarlar, iç mimarlar, mimarlık öğrencileri, endüstriyel ürün tasarımcıları,mimari yapıların düzenlenmesinde , bilimsel örneklerin incelenmesinde , sinema ve özel efektlerde ,uzay simülasyonlarında, çizgi film animasyonları, tıbbi ve ticari alanda , endüstriyel tasarımda jenerik hazırlanmasında ve daha bir çok alanda 3D Studio max kullanılmaktadır. Bilgisayar teknolojisinin hızla ilerlemesine paralel olarak 3ds max baş döndürücü bir şekilde gelişmekte ve hayatımızda vazgeçilmez bir animatör program olarak yerini almaktadır.

 

3d Studio Max Kursu Eğitim Süresi

3Ds max hızlı eğitiminde, süre konusunda yine öğrencilerimize elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz. Öğrenci kaynaklı problemlerden dolayı kursun belirtilen saatlerde yetiştirilememesi durumunda bile ekstradan %10 ekstra ders yapılarak konuların bitirilmesi sağlanarak öğrencilerimizin öğrenmesini en üst düzeyde tutuyoruz.

Uygun eğitim seansları ile işinize uygun günlerde ve saatlerde eğitim alabilirsiniz. 3ds max kursu eğitim süresi 60 saat olup yaklaşık 2,5 aydır. Grupların isteğine göre ders sayısı artırılıp 2-1,5 ay gibi bir sürede de bitirilebilmektir.

 

Render ve V-Ray Render Nedir?

3DS Max programında tasarımı yapılan çizimin veya projenin ışıkların,yansımaların, kaplamalarında etkilerini görmek için kaliteye ve bilgisayar performansına göre saatler, günler, haftalar süren fotoğraf alma işlemidir. İşte bu fotoğraf alma işleminde kullanılan eklentilerden biride Vray render yazılımıdır. Bu yazılım sayesinde tasarımlarımız daha kolay bir şekilde kaliteli görünüme sahip olmaktadır.